Hledáte moderní a komfortní bydlení v Semilech Na Mýtě? Máme pro Vás ideální nabídku dlouhodobého pronájmu bytu 3+kk o podlahové ploše: 69 m². Byt je vybaven kompletně novou kuchyňskou linkou s přípravou na myčku (bez spotřebičů) a moderními koupelnami s walk-in sprchovými kouty. Úsporné plynové topení s individuálními měřáky pro každý radiátor zaručuje efektivní využití energie. Samostatné měřáky na elektřinu a vodu poskytují přesnou kontrolu nad spotřebou. Navíc jsou do domu zavedeny optické kabely pro vysokorychlostní připojení k internetu.

Byt je nyní ve výstavbě a bude dokončen v červenci. Celý dům prošel zdařilou kompletní rekonstrukcí, což zajišťuje vysoký standard bydlení. Finanční podmínky jsou následující: Výše nájemného činí 13.000,- Kč měsíčně. Zálohy na energie (teplo a voda) jsou ve výši 3.000,- Kč měsíčně. Při podpisu nájemní smlouvy se hradí vratná kauce ve výši tří měsíčních nájmů, tedy 39.000,- Kč, a provize realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu, tedy 13.000,- Kč. Nájem a zálohy na energie se začínají platit až v okamžiku nastěhování.

Termín nastěhování je stanoven na červenec. Byt se nachází v klidné lokalitě s výbornou dostupností veškerých služeb. V blízkosti se nachází Lidl, což Vám usnadní každodenní nákupy. Tento byt je ideální pro ty, kteří hledají dlouhodobé a komfortní bydlení s využitím moderních technologií. Pokud hledáte spolehlivé a příjemné místo k životu.

pronajem-bytu-3-kk-v-semilech-1
pronajem-bytu-3-kk-v-semilech-1
pronajem-bytu-3-kk-v-semilech-2
pronajem-bytu-3-kk-v-semilech-2
pronajem-bytu-3-kk-v-semilech-3
pronajem-bytu-3-kk-v-semilech-3
pronajem-bytu-3-kk-v-semilech-4
pronajem-bytu-3-kk-v-semilech-4
pronajem-bytu-3-kk-v-semilech-5
pronajem-bytu-3-kk-v-semilech-5

HASE CZ s.r.o.

Husovo náměstí 16
512 51 Lomnice nad Popelkou

Kontakty

info@hasecz.cz
+420 725 605 260

Komplexní stavební činnosti